1985'te o zamanlar Adana'ya bağlı olan Kadirli'de doğdu. İlk ve orta okulu yine aynı ilçede okudu. Liseyi Mersin, Adana ve Kadirli'de tamamladı.

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliğini kazandı. Öğrenci topluluklarına girdi çıktı. Üniversite ikinci sınıftayken, bir trafik kazası sonucu abisini kaybetti. Hala her gün onu düşünüyor. Ve ölümü.

O dönem okulu dondurdu. Sonrasında bölümüne dönemedi bir türlü. Sinema ve tiyatroyla uğraşmaya başladı. ODTÜ Oyuncuları'nda Balkon (Jean Genet) ve Gergedanlar (Eugene Ionesco) oyunlarında oyunculuk yaptı. Bu sırada Kahraman ve Yangın isimli iki kısa film denemesine girişti. Yine ODTÜ Oyuncuları'nda Yaşlı Kadının Ziyareti (Friedrich Dürrenmatt) ve Kafkas Tebeşir Dairesi (Bertolt Brecht) oyunlarında yönetmenlik yaptı. Uzun uğraşlar sonucunda diplomasına kavuştu.

Kadir Has Üniversitesi'nde Film ve Drama yüksek lisansı için İstanbul'a geldi. Filiz Bozkuş'la birlikte Boş Sahne 'yi kurdular. İlk oyun olarak Labirentler'i sahnelediler. Aynı Mahalleden Çocuklar isimli bir kısa film girişiminde daha bulundu, sonlandıramadı. Daha sonra çektiği isimli kısa filmini tamamladı. Reha Erdem'in yönettiği Şarkı Söyleyen Kadınlar filminde kamera arkasında çalıştı. Çetin Sarıkartal'ın yönettiği Ara isimli oyunda yönetmen yardımcılığı yaptı. Sonrasında birlikte Kronik Kolektif isimli bir tiyatro grubu kurdular. Boş Sahne'nin ikinci oyunu olarak yine Filiz'le Franz Kafka'nın Akademi İçin Bir Rapor isimli öyküsünü oyunlaştırdılar. Fiziksel eylemler yöntemi: Öznesiz Bir Süreç Olarak Oyuncu isimli yüksek lisans teziyle mezun oldu. Gezideydi, sokaktaydı, pek neşeliydi. Bir de video yaptı.

Şu anda Anton Çehov'un Martı oyununu Kronik Kolektif'in ikinci oyunu olarak çalışıyorlar. Bazen bilgisayar mühendisliği, bazen video tasarımı, bazen oyuncu koçluğu yaparak hayatını devam ettiriyor. Bazen günlük yazıyor. Arada sırada fotoğraf çekiyor. Abisi için Gülümse isimli yeni bir kısa filme başlamıştı, bitirmek üzere. Boş Sahne'nin üçüncü oyunu olarak Virginia Woolf'un Dalgalar isimli romanını oyunlaştırmak istiyor. Hani olursa uzun metraj filmde de gözü var.

Rekabetten uzak, kendi halinde yaşamak istiyor. Direnerek, dostlarla birlikte.